אודות גילי ארגוב ותמיר גל

גיל הוא בנו היחיד של הזמר המנוח זוהר ארגוב ואשתו ברכה. בדומה לאביו, גם הוא הפך לזמר מצליח, אך לא ידע איך להתמודד עם התהילה ושקע, עם התמכרותו לסמים. במהלך חייו עבר מספר תקופות של גמילה לצד משברים אישיים וכיום ממשיך לשיר ולהוציא אלבומים.

ארגוב התייתם מאביו בגיל 14. הוא החל להופיע על במות בגיל 16 ונחשב ליורשו של אביו. בשנת 1989 הוציא את אלבום הבכורה שלו, "אבא שלי", אשר כלל את הלהיטים "מי המציא את המילה אהבה" (שזכה לחידוש מאוחר על ידי להקת מוניקה סקס והפך להמנון הלא רשמי של אוהדי הכדורגל בישראל), "בלילות הקרים" ושיר הנושא "אבא שלי". האלבום נמכר בהצלחה גדולה, הושמע בתחנות הרדיו וללהיטיו היה ביקוש רב בהופעותיו.

גל נולד בבית שמש בשם תמיר חאלד-מכלוף. אמו שמה הוא בת שבע יהודייה ממוצא טריפוליטאי ואביו דרוזי. את שירותו הצבאי סיים לאחר שנה כשאחותו סיגל נרצחה ב-1989. לפני שהחל בקריירה המוזיקלית, עבד גל כפועל בניין. את להיטו הראשון "שלום לך סיגל" הוציא ב-1993 את השיר כתב תמיר גל בעצמו על חיפושיו אחר אחותו סיגל מכלוף, שנחשבה כנעדרת עד שנמצאה גופתה באתר בנייה באזור נתניה והתברר שנרצחה.

ב-1992 בהיותו בן 24 וכבר גרוש עם ילד, התחתן גל עם מרטין, בת 17, ולהם שתי בנות. גל כיכב במספר סרטים של ימין מסיקה. בשנת 1996 כיכב בסרט "שלום לך סיגל". הסרט מבוסס על סיפורו האמיתי של גל בחיפושיו אחר אחותו. לאחר מכן הופיע בסרט "צעדים נואשים", לצדו של אריה אליאס. ב-2003 השתתף בסרט ההמשך, "תני סימן חיים".

תגיות