אודות ג'וש פרץ

ג'וש זמר יוצר כותב ומלחין בן 24, נולד בבאר שבע.
את אהבתו למוזיקה גילה עוד כשהיה ילד קטן בן 7. JOSH היה מאוד ביישן ואף פעם לא היה שר בפומבי, אפילו משפחתו לא ידעה שהוא שר. רק בגיל 16 משפחתו שמעה אותו לראשונה שר, מבעד לדלת חדרו.

ב-3 השנים האחרונות החל ג'וש לעלות קאברים באנגלית, לפייסבוק וליוטיוב, הם זכו לעניין רב, ודיבור רחב ברשת, כך התגלה JOSH ע"י משרד ההפקות 'שרית הפקות' שזימנה אותו לפגישה בעקבות צפייה בשיריו.
אותה פגישה הולידה חוזה ייצוג וJOSH החל לעבוד על אלבום הבכורה שלו עם מספר מפיקים גדולים בניהם תמיר צור ,יעקב למאי, HENREE ונדב ביטון.

ג'וש כותב ומלחין את כל שיריו ועובד במקביל על אלבום בינלאומי. כהחלטה אסטרטגית של מנהליו הוחלט להשיק במקביל את השירים בעברית ובאנגלית.

ג'וש מושפע מאמנים בחו"ל כגון: כריס בראון, ברונו מארס, אדל, ריהאנה.

הסינגל הראשון "אשאר" מביא עמו סאונד חדש ומעניין שמביא סטנדרט חדש לעולם המוזיקה בישראל. משמיעה ראשונה לא ניתן להישאר אדישים לשיר הממכר הזה שנשמע כמו להיט ענק ומבטיח.
לאחר ההצלחה הגדולה של סינגל הבכורה "אשאר" , הלהיטים המשיכו להגיע ולאחר מכן שוחרר "לתת יותר מדי" , "רק תדעי " כולל צילומי הקליפ בחרמון לראשונה בארץ , והסינגל האחרון "מתגעגע".
באלבומו הראשון תפקד משה פרץ כיועץ המוזיקלי של האלבום , ונתן את חותמו.
בנוסף ג'וש כתב והלחין לליאור נרקיס את הלהיט "לא מוותרים" , חיבור מיוחד זה הוביל את ליאור נרקיס לארח את ג'וש בקיסריה , היכל התרבות והיכל נוקיה.
בשנה האחרונה התארח ג'וש בכל תכנית אפשרית ברדיו ובטלוויזיה,וכבש כל במה בארץ,ומגזין פנאי פלוס הנחשב הכריז עליו "תגלית השנה 2012 " וכך גם תכנית הבידור של גיא פינס.
אלבום הבכורה "אשאר" שוחרר ב-1.8.2012 והוכרז כהצלחה.

קרדיט ג'וש פרץ העמוד הרשמי (פייסבוק).

תגיות