אודות אגם בוחבוט

אגם בוחבוט נולדה לאמא רחל ולאבא מאיר בשנת 2003. אחיה רון בן 16 הוא הסולן של התזמורת האנדלוסית אשקלון ובימים אלה עובד על אלבום בכורה בו לוקחים חלק מיטב הכותבים והנגנים בארץ. המשפחה מתגוררת בבאר שבע והמוסיקה היא מרכז עולמה. כל חברי המשפחה המורחבת עוסקים בצורה זו או אחרת במוסיקה שהפכה לשפה השנייה בבית . החיבור של אגם עם עולם המוסיקה התחיל בגיל 7 בני המשפחה גילו את הכישרון המיוחד של אגם במסיבת יום הולדת לדודה. אגם הייתה אז בת 7 והיא שרה את השיר "מכתב לאחי " של קובי אפללו. זה היה רגע מיוחד קסום ומרגש מאוד הנוכחים התלהבו מיכולותיה הקוליות ומהביטחון של הילדה, אשר למעשה הייתה זו הפעם הראשונה שהשמיעה את קולה ברבים.... מאז רון מלווה אותה צעד צעד בדרגה המוסיקלית והיא נהנית מהגב הכי חזק ומפרגן שאפשר.
בבית אבא שמעה אגם שירים של זוהר ארגוב,אייל גולן,משה פרץ,שלמה ארצי וקלאסיקות ישראליות מכל הזמנים.
ההרשמה לבית הספר למוסיקה הייתה בעידודו ובדחיפתו של אחיה רון כמובן. אגם לומדת פיתוח קול אצל בני נדלר ונגינה על גיטרה אצל ליאור בוקר.
מתארחת ומופיעה על בימות ברחבי הארץ ובקרוב גם מעבר לים.
בין לבין אגם מקפידה על לימודיה ונהנית מחיים מלאים ותוססים של ילדה בת 9.5.
תיאור
אגם בוחבוט , רק בת 9.5 וכבר מרטיטה לבבות רבים בשירתה המיוחדת המרגשת ויוצאת הדופן. מצטיינת מחזור ב' של בית הספר למוסיקה. בימים טלו עובדת במרץ על שיר משותף עם משה פרץ שיושק בקרוב באלבומו החדש.
זוכה לחיבוק גדול מהתקשורת וכבר יש לה מעריצים רבים בכל שכבת גיל.
כל קלאסיקה ישראלית מגרונה של אגם לא משאירה עין יבשה בתוכנית.
משה פרץ:"כשכולם בוחרים באגם פה אחד, זה אומר הכל".

תגיות