איך משיגים כרטיסים לקונצרטים נמכרים

החמצת כרטיסים לקונצרטים האהובים עליך יכולה להיות מאכזבת, אבל זה לא אומר שחסרות לך האפשרויות. פוסט זה בבלוג אדריך אותך באסטרטגיות שונות להשגת כרטיסים גם לאחר שהם אזלו. ממעקב אחר פלטפורמות מכירה חוזרת והצטרפות לרשימות המתנה ועד חקירת מקורות כרטיסים חלופיים, נשתף טיפים וטריקים שיכולים להביא לך מקום בהופעה החלומית שלך.

'סולד אאוט' זה לא תמיד הסוף: מציאת מידע על כרטיסים ברשת

כשמתמודדים עם קונצרט סולד-אאוט, קל להרגיש מיואש ולהניח שאין סיכוי להשיג כרטיסים. עם זאת, אל תוותר עדיין! אסטרטגיה אחת שיש לשקול היא מעקב אחרי פלטפורמות מכירת כרטיסים ברשת. פלטפורמות אלה, מאפשרות לאנשים למכור מחדש את הכרטיסים שלהם במחיר גבוה יותר. למרות שזה עשוי להיראות כמו חיסרון, זה יכול למעשה לעבוד לטובתך.

על ידי מעקב אחר הפלטפורמות הללו, אתה עלול להיתקל באנשים שאינם יכולים להשתתף בקונצרט ומוכרים את הכרטיסים שלהם במחיר סביר. בנוסף, כמה פלטפורמות למכירה חוזרת מציעות תכונות כמו התראות מחיר, המודיעות לך כאשר כרטיסים הופכים לזמינים בטווח המחירים הרצוי לך. זה יכול להיות מחליף משחקים כשמדובר ברכישת כרטיסים נחשקים.

עם זאת, חשוב לגשת לפלטפורמות מכירה חוזרת בזהירות. היו מודעים להונאות פוטנציאליות או למוכרים הונאה. ודא תמיד את אמינות המוכר וודא שלפלטפורמה יש מדיניות הגנת קונה. כמו כן, מומלץ להשוות מחירים בין פלטפורמות שונות כדי להבטיח שתקבלו את העסקה הטובה ביותר.

האם הסבלנות משתלמת? כוחן של רשימות המתנה

רשימות המתנה יכולות להיות כלי רב עוצמה בכל הנוגע להשגת כרטיסים לקונצרטים אזלו. להלן שלוש סיבות מדוע סבלנות יכולה להשתלם:

 • 1. Early Bird מקבל את הכרטיס:
  מקומות קונצרטים ופלטפורמות כרטוס רבים מציעים רשימות המתנה לאירועים פופולריים. על ידי הצטרפות לרשימות ההמתנה הללו, אתה מציב את עצמך בתור כדי לזכות בכרטיסים ששוחררו. לעתים קרובות, מארגני אירועים או אתרי תרבות גדולים ומהימנים כמו אתר קצת תרבות (https://www.kzat-tarbut.com/) עוקבים בשבילכם  אחרי רשימות המתנה ומעדכנים בזמן אמת. זוהי דרך מעולה למצוא כרטיסים פנוים. ספקים אלו ישחררו כרטיסים נוספים ככל שתאריך ההופעה מתקרב עקב החזקות הפקה או מקומות שמורים. הימצאות ברשימת ההמתנה מעניקה לך סיכוי גבוה יותר לקבל הודעה ולתת לך הזדמנות לרכוש כרטיסים חדשים זמינים אלה.
 • 2. גישת VIP:
  קונצרטים מסוימים מציעים הזדמנויות מכירה מוקדמת בלעדיות לחברי מועדוני המעריצים או רשימות התפוצה שלהם. על ידי הרשמה לניוזלטרים או למועדוני מעריצים אלה, אתה מקבל גישה לקודי מכירה מוקדמת מיוחדים או שחרור כרטיסים מוקדם. זה יכול להגדיל משמעותית את הסיכויים שלך להשיג כרטיסים לפני שהם נמכרים לקהל הרחב. לכן, בעוד שדורש מעט סבלנות לחכות להזדמנויות המכירה המוקדמות הללו, היתרונות יכולים להיות שווים את זה.

 

האם אתה מחפש במקומות הנכונים? חקר מקורות כרטיסים חלופיים

כאשר כרטיסים לקונצרט צפויים אוזלים במהירות, חיוני לחקור מקורות כרטיסים חלופיים. אל תגביל את עצמך רק לפלטפורמות הכרטוס העיקריות; יש עוד כמה דרכים לחקור. הנה כמה מקורות חלופיים לכרטיסים שכדאי לקחת בחשבון:

 • 1. פלטפורמות למכירה חוזרת בשוק המשני:
  אמנם רכישת כרטיסים ממשווקים עשויה להגיע עם תג מחיר גבוה יותר, אבל זו יכולה להיות דרך אמינה להבטיח כרטיסים לקונצרטים אזלו. פלטפורמות כמו StubHub, SeatGeek ו-Viagogo מציעות מגוון רחב של כרטיסים, כולל כרטיסים לאירועים פופולריים. עם זאת, היזהר והבטח שאתה קונה ממוכרים בעלי מוניטין עם ביקורות חיוביות כדי להימנע מהונאות או כרטיסים מזויפים.
 • 2. קבוצות מדיה חברתית וקהילות מעריצים:
  בקהילות מעריצים ובקבוצות מדיה חברתית רבות המוקדשים למוזיקה וקונצרטים יש לרוב חברים שמוכנים למכור או להחליף כרטיסים. הצטרפות לקבוצות אלו והשתתפות פעילה יכולה להגדיל את הסיכוי שלך למצוא מישהו שמוכן למכור את הכרטיס שלו במחיר נקוב או במחיר סביר. הקפד לעקוב אחר הנחיות הקבוצה ולנהוג בזהירות בעת אינטראקציה עם זרים באינטרנט.
 • 3. משווקי כרטיסים מקומיים:
  בדוק משווקי כרטיסים מקומיים או מתווכים עצמאיים של כרטיסים באזור שלך. לעסקים אלה יש לעתים קרובות גישה לכרטיסים שאולי לא יהיו זמינים בקלות בפלטפורמות הגדולות. ייתכן שיש להם גם קשרים עם מארגני אירועים או גורמים פנימיים, מה שיאפשר להם להבטיח כרטיסים גם לאחר שהם אזלו. חקור משווקים מקומיים בעלי מוניטין וקרא ביקורות כדי להבטיח עסקה אמינה.
 • 4. החלפת כרטיסים ופורומים:
  החלפת כרטיסים ופורומים מקוונים המוקדשים לקנייה, מכירה או מסחר בכרטיסים יכולים להיות משאב רב ערך נוסף. אתרים כמו Ticketmaster's Ticket Exchange או r/ConcertTickets subreddit של Reddit מספקים פלטפורמות לעסקאות כרטיסים. עקוב אחר החלפות אלה מכיוון שכרטיסים עשויים להיות זמינים ככל שתאריך ההופעה מתקרב או שתכניות המעריצים ישתנו.

 

האם הרגע האחרון תמיד מאוחר? תופס את הזדמנות הזהב

כשכל השאר נכשל ונראה שאין עוד תקווה, אל תזלזל בכוחן של הזדמנויות ברגע האחרון. למרות שזה אולי נראה מנוגד לאינטואיציה, לפעמים הזמן הטוב ביותר למצוא כרטיסים לקונצרט אזל הוא ממש לפני תחילת האירוע.

1. שימו עין על פלטפורמות מכירה חוזרת:
ככל שתאריך ההופעה מתקרב, חלק מבעלי הכרטיסים עלולים להיות נואשים למכור את הכרטיסים שלהם, מה שיוביל להורדת מחירים או אפילו מתנות של הרגע האחרון. עקוב אחר פלטפורמות מכירה חוזרת כמו StubHub או SeatGeek עבור כל ירידה פתאומית במחירים או רישומים חדשים.

 • 2. עקוב אחר מדיה חברתית:
  שמור על קשר עם חשבונות המדיה החברתית הרשמיים של הקונצרט והחשבונות של האמן או הלהקה. לפעמים, הם עשויים לשחרר כרטיסים או מבצעים ברגע האחרון כדי למלא את כל המושבים שנותרו. היזהרו אחר הודעות או תחרויות שיכולות לתת לכם הזדמנות לזכות בכרטיסים.
 • 3. בדוק עם המקום:
  צור קשר ישירות עם המקום כדי לראות אם יש להם שחרורים או ביטולים ברגע האחרון. לפעמים, כרטיסים שמורים משוחררים בחזרה למערכת, מה שמספק הזדמנות פז למי שמתמיד בחיפושיהם.
 • 4. השתתף באירועים שלפני הקונצרטים:
  בקונצרטים רבים יש אירועים או מסיבות לפני הקונצרטים, שבהם המעריצים יכולים להתאסף לפני האירוע המרכזי. לאירועים אלה יש לפעמים הקצאת כרטיסים משלהם, שעשויה לכלול שחרורים ברגע האחרון או הזדמנויות לרכישת כרטיסים ישירות ממארגנים או ממקורבים.
 • 5. היו מוכנים ללכת לבד:
  אם אתם גמישים ופתוחים להשתתף בקונצרט לבד, אולי יש לכם סיכוי טוב יותר למצוא כרטיס בודד. לבעלי כרטיסים רבים עשוי להיות כרטיס נוסף עקב ביטולים של הרגע האחרון או שינויים בתוכניות. על ידי פתיחות להשתתפות סולו, אתה מגדיל את הסיכוי שלך למצוא כרטיס שאחרים עלולים להתעלם ממנו.

 

למרות שזה עשוי להיראות בלתי אפשרי בהתחלה, השגת כרטיסים לקונצרטים אזלו היא ריאלית עם קצת התמדה ותכנון אסטרטגי. על ידי מעקב צמוד אחר פלטפורמות מכירה חוזרת, הרשמה לרשימות המתנה וחקירת כל מקורות הכרטיסים הזמינים, אתה יכול להגדיל את הסיכוי שלך להיות חלק מהקהל. זכרו, היכן שיש רצון, יש בדרך כלל דרך.

מה היה לנו עד עכשיו?